Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zvedavé čítanie

Krátky opis
Aj v roku 2024 organizuje naša knižnica literárny festival pre zvedavé deti s názvom Zvedavé čítanie. Tento rok sa v priebehu marca vyberie desiatka autorov na desať základných škôl v Prešove. Spisovatelia s spisovateľky strávia celý deň na jednej škole a budú tak súčasťou rôznorodých vyučovacích hodín, ktoré budú netradičné, interaktívne, hravé a plné literatúry a fantázie. Celý program tvoria žiaci ZŠ spoločne s pani učiteľkami a naši autori sa zaručene majú na čo tešiť.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zvedavé čítanie

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
01.03.2024 - 31.03.2024

Popis projektu

 

Názov prímateľa
Krajská knižnica P. O. Hviezdoslava v Prešove

Celkový rozpočet:
3 560,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €