Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Labyrint literatúry a jeho prínos pre školy v Modre a v Petroviciach

Krátky opis
Zážitková hodina literatúry
Fotogaléria
Názov podujatia
Tajomstvá mladého Bajzu

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
30.04.2024

Popis projektu

Skúsená modranská orgaizátorka literárnych podujatí Ľubomíra Miháliková pripravila pre šudentov  Strednej odbornej ovocinársko-vinárskej školy zaujímavé stretnutie s osobnosťou slovenskej klasiky - Jozefom Ignácom Bajzom. Témou rozhovoru bude neznáma kráska, ktorá sa stala Bajzovou femme fatal. Podujatie sa bude konať 30.4,2024 v priestoroch Mestskej knižnice v Modre.

Názov prímateľa
Spoločnosť priateľov poézie

Celkový rozpočet:
9 500,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €