Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mozart, Vĺčikove Vianoce (edícia Bratislavské rozprávky)

Krátky opis
V piatok 8. marca 2024 sa v Obecnej knižnici v Malinove, známej ako Knižnica na povale, uskutočnila beseda, na ktorej som sa zúčastnil.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda v Knižnici na povale

Miesto konania / kraj
Malinovo / Senec

Termín konania
08.03.2024

Popis projektu

Porozprával som o činnosti nášho združenia OZ Bratislavské rožky a odprezentoval knihy "Mozart, Vĺčikove Vianoce" a "My sme starí Prešporáci". 

V rámci Týždňa slovenských knižníc, sme knižnici v Malinove darovali knihy z našej produkcie, ktorým sa potešila nielen vedúca knižnice Mgr. Katarína Gábrišová, ale aj "maskot" knižnice - pes Loki :)
Názov prímateľa
Peter Janoviček

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
4 640,00 €