Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Činnosť kultúrneho centra Art point v Prievidzi v roku 2018

Krátky opis
Majster Prof. Boris Jirku, jeden z najvýznamnejších súčasných českých výtvarných umelcov bude vystavovať v Art galérii v Prievidzi už po druhýkrát.
Fotogaléria
Názov podujatia
TRAJA VELIKÁNI - BORIS JIRKU & Gabriel García MÁRQUEZ & Michail BULGAKOV - výstava ilustrácií - vernisáž a krst kníh

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
24.05.2018 - 26.06.2018

Popis projektu

Aktuálne to budú diela, ktoré vytvoril ako ilustrácie pre čerstvé vydanie románu Gabriela Garcíu Márqueza Podzim Patriarchy vydavateľstva Vltavín a knižného diela Michaila Bulgakova Mistr a Markétka od vydavateľstva Rybka Publishers.

Na vernisáži zahrá a zaspieva NANY M. Hudák.

Krstným otcom nebude nikto iný ako slovenský herec Juraj KUKURA.


Názov prímateľa
Art point

Celkový rozpočet:
13 000,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €