Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nedeľa radosti (prac.)

Krátky opis
beseda s autorom v kníhkupectve Panta Rhei v Auparku v Bratislave. Špeciálny hosť: novinár a publicista Lukáš Krivošík
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s autorom

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
16.04.2024

Popis projektu

V rámci pravidelných podujatí vo vynovenom kníhkupectve Panta Rhei v Auparku sa 16. 4. 2024 o 17.00 uskutoční beseda s Rastislavom Puchalom k jeho poslednej knihe Nedeľa radosti s prihliadnutím aj na jeho predchádzajúcu tvorbu. Besedu bude moderovať Dado Nagy a ako špeciálny hosť sa zúčastní novinár a publicista Lukáš Krivošík. 

Názov prímateľa
TRIO PUBLISHING, s. r. o.

Celkový rozpočet:
7 112,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €