Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knihy sú zdrojom vedomostí a zábavy

Krátky opis
Facebookový profil školy: Zš Matice Slovenskej Webová stránka školy: zsmaticeslovenskej.sk Nálepky s logom fondu nalepené v knihách Samostatný regál s logom fondu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Akvizícia školskej knižnice

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
04.12.2017 - 30.06.2018

Popis projektu

O projekte a zakúpených knihách sme informovali nielen zamestnancov a žiakov našej školy, ale aj širokú verejnosť prostredníctvom webovej stránky školy www.zsmaticeslovenskej.sk v sekcii Školská knižnica a zároveň aj na facebookovom profile školy: Zš Matice Slovenskej. v školskej kronike. Všetky zakúpené knihy sú označené nálepkou obsahujúcou logo Fondu na podporu umenia a vyhlásenie v znení: "Nákup kníh z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.". Knihy sú uložené v samostatnom regále, ktorý je označený logom Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
Základná škola Matice slovenskej 13, Prešov

Celkový rozpočet:
1 053,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €