Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Escalator 2018

Krátky opis
Projekt Escalator 2018 je efektívny intenzívny program na vzdelávanie, budovanie kapacít a profesionalizáciu ľudí pôsobiacich vo viacerých oblastiach kreatívneho a kultúrneho sektoru, v spolupráci s oblasťou turizmu. Deväť účastníckych organizácií absolvuje pod vedením medzinárodných expertov školenia, workshopy, mentoring, a networkovacie aktivity zamerané na budovanie kapacít, získanie nových vedomostí a praktických zručností z oblasti manažmentu a riadenia úspešnej organizácie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Escalator academy

Miesto konania / kraj
Kaluža / Michalovce

Termín konania
03.06.2018 - 09.06.2018

Popis projektu

Na Escalator academy študijnom týždni absolvuje deväť vybraných účastníckych organizácií školenia, workshopy, mentoring, a networkovacie aktivity zamerané na budovanie kapacít, získanie nových vedomostí a praktických zručností z oblasti manažmentu a riadenia úspešnej organizácie. Jeho cieľom je príprava na vypracovanie strategických plánov rôznych typov (plán rozvoja publika, biznis plán, organizačná štruktúra, či dlhodobé stratégie), ktoré budú našité na skutočné aktivity zúčastnených organizácií. Budú ho viesť zahraniční mentori Paul Bogen, John Fitzgerald a Birgitta PerssonKonkrétne témy sú na mieru ušité a prispôsobené vybranej skupine účastníkov. Zamerané budú hlavne na strategické a osobné plánovanie, marketing, rozvoj publika, networking, základy financovania, leadership a manažment, či viaczdrojové financovanie. Súčasťou programu sú aj individuálne konzultácie s jednotlivými mentormi a príprava prezentácie. Escalator academy bude ukončený krátkymi prezentáciami akčných plánov jednotlivých účastníkov. 


Názov prímateľa
Creative Industry Košice, n.o.

Celkový rozpočet:
3 800,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €