Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici a pod holým nebom

Krátky opis
Spisovateľka Alica Eštoková ponúkne pohľad do svojej tvorby a porozpráva o svojich literárnych snoch, úvahách a zážitkoch.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorské stretnutie so spisovateľkou Alicou Eštokovou

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
02.04.2024

Popis projektu

Dňa  2.4.2024 o 16:30 hod. sa v Zemplínskej knižnici Gorazda Zvonického v Michalovciach uskutoční beseda  so slovenskou spisovateľkou Alicou Eštokovou. Beseda bude venovaná jej knižnej tvorbe a aj jej najnovšej knihe „Ver mi“. 

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
5 560,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €