Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica pre všetkých

Krátky opis
Tradičné a obľúbené podujatie medzinárodného významu zamerané na podporu detského čítania. Tohtoročné podujatie sa realizuje aj s prenocovaním detí v priestoroch knižnice do soboty. V rámci programu sa deti môžu tešiť na hľadanie pokladu, prehliadku mesta, rôzne hry, množstvo netradičných tvorivých dielní. Prekvapením večera bude tajný hosť, ktorého účasť z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Tajným hosťom bude kontaktná zoo zameraná na plazy, obojživelníky, ryby a hmyz.
Fotogaléria
Názov podujatia
Noc s Andersenom

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
22.03.2024

Popis projektu
Názov prímateľa
Krajská knižnica Ľudovíta Štúra

Celkový rozpočet:
9 450,00 €

Výška podpory:
8 500,00 €