Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nástupište 1-12

Krátky opis
Kapela PARA - Brutalna Zostava pôsobí na scéne už 22 rokov a patrí k najlepším koncertným kapelám na Slovensku. V minulosti spolupracovali napr. so skupinou AMO, Janou Kirschner a Sendreiovcami. Pravidelne koncertujú a zúčastňujú sa na letných festivaloch ako Pohoda Festival, GRAPE FESTIVAL, ZAKOVIC OPEN či študentských majálesoch. Nový album Našou Krajinou pokrstia už 16.6. na hrade Devín v rámci turné Pekné Miesta / Para & Billy Barman / Devín s kapelou Billy Barman.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert Para

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
02.06.2018

Popis projektu

Multimediálny priestor pre súčasnú kultúru Nástupište 1-12 vás srdečne pozýva v sobotu do podchodu pod Autobusovou stanicou v Topoľčanoch na koncert spojený s vydaním nového albumu

2.jún o 20:00

Para  

Našou Krajinou/minitour

Názov prímateľa
Nástupište 1-12

Celkový rozpočet:
60 000,00 €

Výška podpory:
48 000,00 €