Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zázračné kľúče od hravého čítania V - Ako nestratiť detského čitateľa a ako sa nestratiť v detskej literatúre

Krátky opis
Vzdelávací cyklus Zázračné kľúče od hravého čítania- Ako nestratiť detského čitateľa a ako sa nestratiť v detskej literatúre zpznamuje žiakov 1. stupňa základných škôl s hodnotnou detskou literatúrou prostredníctvom praktických workshopov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárne hrabovisko - Ja chcem mať všetko!

Miesto konania / kraj
Sološnica / Malacky

Termín konania
27.03.2024

Popis projektu

Čo znamená mať všetko? Môžeme mať všetko? Mať všetko znamená mať všetko dobré aj všetko zlé? Prečo by sme sa mali zbaviť egoizmu, nenásytnosti a nevraživosti a pestovať priateľské vzťahy a ochraňovať planétu? Prostredníctvom silného ekologického príbehu slovenskej spisovateľky Alexandry Salmely Strom alebo košatý príbeh o strome budeme spolu s deťmi uvažovať o skutočných hodnotách, ktoré niekedy dokážu premeniť vyprahnutú pustatinu na rozkvitnutú záhradu.

Vzdelávací cyklus je podporovaný z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
17 915,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €