Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítam, teda som - systematická akvizičná činnosť

Krátky opis
Deň otvorených dverí v obecnej knižnici vo Východnej, za účelom propagácie novo-nadobudnutých kníh a tiež propagácia samotnej knižnice pre prilákanie návštevníkov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Deň otvorených dverí v obecnej knižnici

Miesto konania / kraj
Východná / Liptovský Mikuláš

Termín konania
20.03.2024

Popis projektu

Pozývame Vás na deň otvorených dverí v našej obecnej knižnici - v stredu 20. marca od 14:00 do19:00 hod. Ak sa Vám u nás bude páčiť, radi Vás zaregistrujeme a môžete si hneď aj zapožičať knižky. Súbežne prebieha aj výstava obrazov (Martina Františka Zaťka) v galérii na obecnom úrade.Tešíme sa na Vašu návštevu!

Názov prímateľa
Obec Východná

Celkový rozpočet:
1 340,00 €

Výška podpory:
1 200,00 €