Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poznanie ukryté v knihe

Krátky opis
Bábkovo činoherné predstavenie pre deti
Fotogaléria
Názov podujatia
Cestoviny s vajcom

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
22.03.2024

Popis projektu

V rámci Medzinárodného podujatia Noc s Andersenom býva v Galantskej knižnici zvykom pozvať aj divadelného hosťa, ktorý nám predstaví tvorbu zo svojho aktuálneho repertoára. Tentokrát naše pozvanie prijalo nevaDIvadlo s bábkovou inscenáciou Cestoviny s vajcom, ktorá je autorskou rozprávkou na motívy obľúbeného príbehu o vajci, ktoré išlo na vandrovku. Predstavenie je vhodné pre deti predškolského a mladšieho školského veku. 

Názov prímateľa
Galantská knižnica

Celkový rozpočet:
3 900,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €