Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Medzi slovami, medzi riadkami

Krátky opis
Srdečne Vás pozývame na 9. ročník Festivalu detskej literatúry S knihou ma baví svet. Uskutoční sa v Centre Podtatranskej knižnice v Poprade (Podtatranská 1548/1) 20.marca 2024 o 16.30. Tešiť sa môžete na stretnutie s mnohými zaujímavými spisovateľmi, ako aj ilustrátormi detských kníh.
Fotogaléria
Názov podujatia
S knihou ma baví svet

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
19.03.2024 - 21.03.2024

Popis projektu

Milí návštevníci, ak máte doma nadšencov čítania, tak tu máme niečo pre Vás! Určite už nejednému z Vás pri čítaní zišlo na um: Ako je možné, že niečo také tomu ujovi alebo tete vlastne napadlo? Ponúkame Vám možnosť ako na tieto otázky dostať aj odpovede. Nie je nad to, ako si vypočuť odpovede priamo od samotného tvorcu príbehu. Srdečne Vás pozývame na 9. ročník Festivalu detskej literatúry S knihou ma baví svet. Uskutoční sa v Centre Podtatranskej knižnice v Poprade (Podtatranská 1548/1) 20. marca 2024 o 16.30. Tešiť sa môžete na stretnutie s mnohými zaujímavými spisovateľmi, ako aj ilustrátormi detských kníh. S knihou nás spolu baví svet.

Názov prímateľa
Podtatranská knižnica v Poprade

Celkový rozpočet:
8 893,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €