Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

For maat Gallery

Krátky opis
TOTO UŽ SOM NIEKDE VIDELA Gabriela Zigová/Zuzana Sabova Vernisáž 8.9. 18:00 Výstava 9.9. – 9.10.2023 Kurátorka: Lucia Gavulová
Fotogaléria
Názov podujatia
Výstava: Gabriela Zigová, Zuzana Sabová – TOTO SOM UŽ NIEKDE VIDELA

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
08.09.2023 - 26.10.2023

Popis projektu

TOTO UŽ SOM NIEKDE VIDELA

Gabriela Zigová/Zuzana Sabova
Vernisáž 8.9. 18:00
Výstava 9.9. – 9.10.2023
Kurátorka: Lucia Gavulová
Výstava Toto som už niekde videla v kreatívnom centre For maat, autoriek Zuzany Sabovej a Gabriely Zigovej (alebo Zuzany Zigovej a Gabriely Sabovej?) reflektuje problematiku osobnej aj autorskej identity v dobe umelej inteligencie (Artificial Intelligence – AI) a v opozite k tomu aj hĺbku, povahu a neumelú autenticitu medziľudských vzťahov v rámci hodnôt ako sú priateľstvo a spolupráca.

Po vernisáži pokračuje PÁRTY s hudobnými hosťami. Vlastné občerstvenie vítané a odporúčané.

Činnosť galérie FOR MAAT z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu, a mesto Trenčín.

Názov prímateľa
Formaat

Celkový rozpočet:
11 000,00 €

Výška podpory:
9 000,00 €