Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poznanie ukryté v knihe

Krátky opis
Beseda so spisovateľom Romanom Bratom
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Romanom Bratom

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
20.03.2024

Popis projektu

Galantská knižnica usporadúva podujatie pri príležitosti marca - mesiaca knihy, besedu so spisovateľom Romanom Bratom. V knižnici sa stretne 1. stupeň základných škôl s autorom obľúbených kníh pre deti a mládež. 

Názov prímateľa
Galantská knižnica

Celkový rozpočet:
3 900,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €