Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici a pod holým nebom

Krátky opis
Stretnutie s ilustrátorkou Hedvigou Gutierrez - workshop pre deti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Plecháč Bob a Chrontulienka

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
22.03.2024

Popis projektu

Hedviga Mihálik Gutierrez sa venuje predovšetkým knižnej a editoriálovej ilustrácii pre deti, ale aj dospelých. Ilustráciu stavia na digitálnom médiu, avšak inšpiráciu čerpá z klasickej kresby a remeselnej grafiky. Orientuje sa aj na produktovú a reklamnú ilustráciu. Na workshope Hedviga Gutierrez prestavi svoju knihu Plecháč Bob. Kniha je o tom,že nie je dôležité, ako dokonalo vyzeráme, ale akí sme. Deti si skusia ilustrovať a vytvoriť hlavného hrdinu z knihy. 

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
5 560,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €