Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kysucká knižnica v Čadci otvorená pre všetkých

Krátky opis
Workshop pre žiakov II. stupňa ZŠ na tému gamingu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Gaming zóna

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
08.03.2024

Popis projektu

Prvý zo série aktivít v rámci projektu "Kysucká knižnica v Čadci otvorená pre všetkých je práve workhshop na tému gamingu. Je určený žiakom ZŠ z regiónu Kysuce. Lektorom bude Daniel Bunda z DigiQ. 

Názov prímateľa
Kysucká knižnica v Čadci

Celkový rozpočet:
9 055,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €