Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici a pod holým nebom

Krátky opis
Stretnutie so spisovateľkou Michaelou Ellou Hajdukovou. Beseda bude venovaná jej dvom najnovším knihám: Sľub cisárovnej Sisi a Sudička zo Severu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorské stretnutie so spisovateľkou Michaelou Ellou Hajdukovou.

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
14.03.2024

Popis projektu

Dňa 14.3.2024 o 17:00 hod. sa v Zemplínskej knižnici Gorazda Zvonického v Michalovciach uskutoční beseda so slovenskou spisovateľkou Michaelou Ellou Hajdukovou. Beseda bude venovaná jej dvom najnovším knihám. Prvou z kníh, ktorú nám pani spisovateľka predstaví, je Sľub cisárovnej Sisi. Tento fascinujúci román nás zavedie do záhadného sveta minulosti, kde sa preplietajú tajomstvá, histórie a sny. Príbeh sleduje Amáliu Wiedelovú, ktorá po vydražení zvláštneho toaletného stolíka začína objavovať temné záhady a výzvy, ktoré ju viedli na cestu po stopách cisárovnej Sisi. Druhou knihou je jej úplne najnovšia a to  Sudička zo Severu. Táto nás zavedie do zasneženej tichej krajiny na Aljaške, kde sa začína rozvíjať záhadný príbeh plný napätia a nečakaných zvratov. June Delainová, špeciálna psychologička, sa stretne s osudom a tajomstvom, ktoré ju prenasledujú až do Kráľovstva osudu - Skjebnegardu. Pridajte sa k nám na zaujímavú cestu do sveta slovenskej literatúry a objavte príbehy, ktoré vás uchvátia a potešia.

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
5 560,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €