Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďte s nami do knižnice

Krátky opis
Beseda so spisovateľkou románov pre ženy Silviou Bystričanovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Knihy zbližujú

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
04.03.2024

Popis projektu

Beseda so spisovateľkou o písaní románov, o živote o láske. Silvia Bystričanová je medzi čitateľkami veľmi obľúbenou slovenskou autorkou. 

Názov prímateľa
Novohradská knižnica

Celkový rozpočet:
5 800,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €