Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poznanie ukryté v knihe

Krátky opis
Beseda s Petrom Šloserom
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Petrom Šloserom

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
11.03.2024

Popis projektu
Do Galantskej knižnice pozývame bývalého kriminálneho vyšetrovateľa, aktuálneho spisovateľa románov z policajného prostredia Petra Šlosera. 
Názov prímateľa
Galantská knižnica

Celkový rozpočet:
3 900,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €