Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knihovanie

Krátky opis
Rocková poézia na cestách s Martinom Sarvašom
Fotogaléria
Názov podujatia
Rocková poézia na cestách

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
06.03.2024

Popis projektu

Pozývame vás na podujatie Rocková poézia na cestách. Hosťom stretnutia bude Martin Sarvaš, slovenský producent, manažér, hudobník, textár, moderátor, spevák a hudobný publicista. Písal texty piesní pre mnohé známe i menej známe slovenské kapely a spevákov (Team, Hex, Elán, YPS, Ľubomír Stankovský, Thomas Puskailer), no predovšetkým je dvorným textárom skupiny Tublatanka. Ak si spomeniete na akýkoľvek ich hit, pravdepodobne za ním stojí Martin Sarvaš.
Pozývame vás preto na besedu, na ktorej sa budeme rozprávať o textoch, o veršoch i o hudbe.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
8 450,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €