Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knihovanie

Krátky opis
Literárny večer: Najpredávanejšie knihy malých vydavateľstiev v roku 2023
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárny večer

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
05.03.2024

Popis projektu

Pozývame vás na prvý tohtoročný literárny večer.
Venovať sa budeme menším slovenským vydavateľstvám a ich knihám, ktoré zarezonovali na slovenskom literárnom trhu.
Predstavíme rebríček naj kníh z vydavateľstiev Absynt, Artforum, Artis Omnis, Hydra, Inaque a Modrý Peter a z každého vyberieme jednu, o ktorej povieme viac.
Súčasťou podujatia bude aj kvíz, z ktorého si víťaz či víťazka odnesie knižnú odmenu.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
8 450,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €