Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Pod zlatým lístím

Krátky opis
Netradičný autorský projekt predstaví hudbu blízku world music inšpirovanú klasickou, populárnou a elektronickou hudbou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Miriam Kaiser trio / Tanec strún

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.06.2018

Popis projektu

Netradičný a nekomerčný koncertný projekt - Pod zlatým lístím inšpirovaný slovenským folklórom, klasickou, populárnou a elektronickou hudbou, za ktorým kompozične, aranžérsky, interpretačne a produkčne stojí autorská dvojica Miriam Kaiserová a Milan Adamec. Jeho súčasťou sú skladby z hudobno - vizuálneho projektu Colour Sounds a novej autorkynej tvorby posledných dvoch rokov. Snahou tvorcov je priblížiť klasické experimentálne hudobné umenie, ktoré svojou atmosférou a charakterom chce osloviť aj náročnejšie viacgeneračné publikum. Dĺžka koncertu 60 min. Obsadenie: Miriam Kaiser: husle,spev a looper, Milan Adamec: husle a elektronika, Júlia Veselá: violončelo.

Názov prímateľa
KAISER husliarsky dom

Celkový rozpočet:
2 790,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €