Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici a pod holým nebom

Krátky opis
Stretnutie s regionálnym historikom Mgr. Matejom Starjákom PhD. Obsahom prednášky budú zaujímaví ľudia, zaujímavé príbehy z regiónu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Neznámy Zemplín Zemplíniana 1

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
28.02.2024

Popis projektu

Dňa 28. 2. 2024 sa v priestoroch Zemplínskej knižnice Gorazda Zvonického v Michalovciach uskutoční 1. prednáška z cyklu prednášok  s regionálnym historikom Mgr. Matejom Starjákom PhD. Prednášajúci pôsobí ako stredoškolský pedagóg a historik, ktorý stojí aj za vznikom projektu Zemplíniana. Projekt propaguje celý región, a to rôznymi formami. V tejto prednáške sa bude venovať zaujímavým ľuďom a zaujímavým príbehom.

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
5 560,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €