Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vidíme sa v knižnici

Krátky opis
V rámci projektu Vidíme sa v knižnici, ktorý zahŕňa Literárnu čitáreň sa nám predstaví Martin Sarvaš so svojou rockovou poéziou, ktorý je považovaný za najvýznamnejšieho slovenského textára rockovej hudobnej scény.
Fotogaléria
Názov podujatia
Rocková poézia na cestách so spisovateľom a textárom Martinom Sarvašom

Miesto konania / kraj
Bardejov / Bardejov

Termín konania
06.03.2024

Popis projektu

Rocková poézia na cestách s Martinom Sarvašom je prezentácia umeleckej tvorby autora, ktorý je považovaný za jedného z najvýznamnejších slovenských textárov rockovej hudobnej scény u nás. Venuje sa aj tvorbe textov piesní v oblasti hudobného divadla. Rocková poézia v podaní autora bude prezentovaná pre triedne kolektívy študentov stredných škôl, aby nadobudli prehľad o jeho tvorbe.Názov prímateľa
Okresná knižnica Dávida Gutgesela

Celkový rozpočet:
5 050,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €