Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Umenie na dosah

Krátky opis
Zámerom projektu je priblížiť hodnotné umenie bežným obyvateľom Piešťan. V atmosfére menšieho mesta sa často tvorí program kultúrnych podujatí podľa popularity účinkujúcich, nie podľa hodnoty ich tvorby. Organizačne sa budú na projekte spolupodieľať mladí miestni ľudia. Aktivity prebehnú v siedmich blokoch, každý bude obsahovať workshop a koncert.
Fotogaléria
Názov podujatia
Hrací stolík - hudobný workshop pre deti aj dospelých

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
31.05.2018

Popis projektu

Hrací stolík je interaktívna hudobná inštalácia a špecializovaný workshop pre deti aj dospelých so záujmom o hudobnú tvorbu. Sústava moderného hudobného hardwaru, midi kontrolerov, sampleru, syntetizátorov, efektových procesorov a jednoduchej verzie thereminu je prepojená s počítačom a pracuje s obmedzenou bankou zvukov. Tým pádom má aj laik možnosť systémom "pokus - omyl" rýchlo vytvoriť vlastnú skladbu. Všetko je naprogramované tak, aby k sebe jednotlivé zvuky a sekvencie ladili. 


Názov prímateľa
Občianske združenie Kvas

Celkový rozpočet:
9 400,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €