Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Súčasná slovinská poézia v slovenčine (Jovanović, Prah)

Krátky opis
Uvedenie nových kníh: prekladov poézie zo slovinčiny do slovenčiny a pôvodnej poézie pre deti
Fotogaléria
Názov podujatia
K. Jovanović: Diptych /// U. Prah: Prepad a iné básne /// D. Bojnanská - J. Juhaniak: Strapatušky

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
15.02.2024

Popis projektu

FRAKTÁLive

Dovoľujeme si Vás pozvať na literárny večer venovaný slovinskému kultúrnemu sviatku „Prešerenov deň“, ktorý sa uskutoční pod záštitou pána veľvyslanca Slovinskej republiky v priestoroch veľvyslanectva.


Názov prímateľa
Fraktál, o.z.

Celkový rozpočet:
10 110,00 €

Výška podpory:
9 000,00 €