Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ako sa stať kozmonautom

Krátky opis
Letný astronomický tábor 2018. S tématickým zameraním na život kozmonauta a jeho povinnosti a so sprievodnými výletmi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Letný astronomický tábor

Miesto konania / kraj
Kaluža / Michalovce

Termín konania
01.07.2018 - 07.07.2018

Popis projektu

Ide o pobytový tábor, ktorý sa uskutoční na Zemlínskej šírave. Tábor bude prebiehať so zameraním na život a prácu kozmonauta, jeho výcvik a potrebné vzdelanie. Súčasťou tábora sú aj výlety autobusom do vzdialenejších lokalít.

V dopoludňajších hodinách sa venujeme vzdelávaniu detí na danú tému a v popoludňajších hrám a výletom. Vo večerných hodinách sa venujeme pozorovaniu oblohy pomocou laserového ukazovadla a astronomického ďalekohľadu.

Kapacita tábora je 17 detí a po celú dobu sa im venujú dvaja lektori z Hvezdárne v Michalovciach.

Kapacita tábora je v súčasnosti naplnená.

Názov prímateľa
Krajská hvezdáreň a Zemplínske kultúrne centrum

Celkový rozpočet:
2 875,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €