Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Spoznávajme hodnoty a tradície kultúrneho dedičstva

Krátky opis
FOLKLÓRNE HODNOTY NA STREDNOM POVAŽÍ Tanečno-hudobno-spevný seminár lektori: Lenka Konečná, Helena Záhradníková, Roman Bienik Malá škola tanca Kultúrny dom, Papradno. V závere festivalu sa uskutoční Malá škola tanca- Kultúrny dom Papradno. - realizácia kultúrno-osvetových aktivít - realizácia vzdelávacích aktivít
Fotogaléria
Názov podujatia
FOLKLÓRNE HODNOTY NA STREDNOM POVAŽÍ Tanečno-hudobno-spevný seminár

Miesto konania / kraj
Papradno / Považská Bystrica

Termín konania
24.06.2018 - 30.11.2018

Popis projektu


Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja, obec Papradno a folklórna skupina Podžiaran pripravili  6. ročník folklórneho festivalu V SRDCI JAVORNÍKVO, ktorý sa bude konať v nedeľu 24. júna 2018 o 14.00 hodine v amfiteátri pri obecnom úrade v Papradne. V rámci festivalu sa uskutoční aj krajská postupová súťaž a prehliadka folklórnych skupín trenčianskeho kraja NOSITELIA TRADÍCII.  V rámci festivalu sa uskutočnia aj vzdelávacie aktivity: FOLKLÓRNE HODNOTY NA STREDNOM POVAŽÍ Tanečno-hudobno-spevný seminár. Metodické školenie je určné pre vedúcich folklórnych kolektívov. Folklórne hodnoty na strednom Považí V. je pokračovanie cyklického vzdelávania. Cieľom školenia je poskytnúť účastníkom odborné rady, postupy a materiály k daným témam. Prednášky budú mať teoreticko-praktický charakter: lektori: Lenka Konečná, Helena Záhradníková, Roman Bienik. V závere festivalu sa uskutoční Malá škola tanca- Kultúrny dom Papradno.


Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
7 360,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €