Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Spoznávajme hodnoty a tradície kultúrneho dedičstva

Krátky opis
Inšpirované tradíciou tvorivý workshop v rámci DROTÁRSKEHO SYMPÓZIA počas 23. ročníka FOLKLÓRNEJ LYSEJ realizovanom v rámci projektu: Spoznávajme hodnoty a tradície kultúrneho dedičstva. Inšpirované tradíciou - tvorivý workshop, ktorého cieľom je prezentácia tradičnej ľudovej kultúry, oživovanie tradičných remesiel. Formou edukačno-tvorivých dielní a priamej konfrontácie s výrobcami priblížiť deťom, mládeži i širokej verejnosti staré technológie a postupy pretrvávajúce po stáročia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Inšpirované tradíciou tvorivý workshop v rámci DROTÁRSKEHO SYMPÓZIA počas 23. ročníka FOLKLÓRNEJ LYSEJ

Miesto konania / kraj
Lysá pod Makytou / Púchov

Termín konania
01.07.2018 - 30.11.2018

Popis projektu

Inšpirované tradíciou tvorivý workshop v rámci DROTÁRSKEHO SYMPÓZIA počas 23. ročníka FOLKLÓRNEJ LYSEJ realizovanom v rámci projektu: Spoznávajme hodnoty a tradície kultúrneho dedičstva. Inšpirované tradíciou - tvorivý workshop, ktorého cieľom je prezentácia tradičnej ľudovej kultúry, oživovanie tradičných remesiel. Formou edukačno-tvorivých dielní a priamej konfrontácie s výrobcami priblížiť deťom, mládeži i širokej verejnosti staré technológie a postupy pretrvávajúce po stáročia. Inšpirované tradíciou tvorivý workshop v rámci DROTÁRSKEHO SYMPÓZIA počas 23. ročníka FOLKLÓRNEJ LYSEJ. Aktivta je realizovaná v spolupráci s obcou Lysá pod Mykytou, Časť z celkových nákladov na je zabezpečenie odborných lektorov. Spolu drotárskch lektorov sa na sympóziu predstaví: 10. POS PB uhradí lektorom náklady formou zmluvy o dielo a to:

Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
1 650,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €