Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Malá princezná

Krátky opis
Bábkovú inscenáciu odohráme dňa 22.1. 2024 o 10.00 h v priestoroch Knižnice pre mládež mesta Košice. Divákmi budú žiaci druhého stupňa základných škôl. Po predstavení bude nasledovať diskusia o nastolených témach.
Fotogaléria
Názov podujatia
Malá princezná

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
22.01.2024

Popis projektu

Malá princezná je inšpirovaná príbehom Malého princa, ktorého deti už roky s obľubou čítajú. KBT o.z. vycestuje s inscenáciou Malá princezná do košickej knižnice, kde ju odohrá pre žiakov druhého stupňa. Práve tento vek vie dobre odreflektovať nastolené témy inscenácie. Treba však o nich diskutovať. Preto je nutná pre predstavení beseda. Žiaci tak môžu slovne vyjadriť, čo ich zaujalo, s čím sa stretávajú aj oni na školách. Veľkým prínosom diskusie sú aj ich učitelia. Žiaci si zároveň môžu pozrieť bábky a vyskúšať si ich animáciu.

Názov prímateľa
KBT

Celkový rozpočet:
10 527,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €