Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Soňa Horňáková: MEDZI MNOU a MNOU

Krátky opis
MEDZI MNOU a MNOU je názov autorskej knihy Soni Horňákovej. Publikácia bude rozdelená na dve časti. Texty a básne uverejnené v tejto knihe budú sprevádzať aj maľby autorky. Súčasťou publikácie bude aj Horňákovej CD s 20 pesničkami, ktoré autorka vybrala zo svojich starších albumov. Bude to nielen retrospektíva tvorby v textoch a na CD, ale v druhej časti knihy i texty nových pesničiek, ktoré autorka plánuje vydať na novom CD.
Fotogaléria
Názov podujatia
MEDZI MNOU a MNOU

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.06.2018 - 15.10.2018

Popis projektu
Výstupom projektu je kniha, ale jej súčasťou bude aj CD - kompilácia 20 starších piesní Soni Horňákovej. Kniha bude obsahovať cca 60 básní, textov piesní rozdelených dvoch častí. Autorka urobila výber v spolupráci s Erikom Ondrejičkom - editorom knihy. Knihu budú ilustrovať Horňákovej maľby, ktoré sme vybrali ako ilustrácie z autorkinho archívu. Na obálke knihy bude tiež jej maľba. Chceme tak predstaviť významnú pesničkárku a poetku aj ako zaujímavú výtvarníčku, ktorej takto vydáme úplnú autorskú knihu.
Názov prímateľa
Mgr. Peter Chalupa - PETRUS

Celkový rozpočet:
6 570,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €