Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2023

Krátky opis
Zážitková dobrodružná cesta za literatúrou, ktorá spája. Predstavujeme kvalitné knihy na najrôznejších miestach v Púchove, niekedy i tam, kde sa bežne dostať neviete. Oživením kníh prepájame ľudí, príbehy, miesta, životy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Noc s LITERAtúrou

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
23.09.2023

Popis projektu
Zážitková dobrodružná cesta za literatúrou, ktorá spája.
Predstavujeme kvalitné knihy na najrôznejších miestach v Púchove, niekedy i tam, kde sa bežne dostať neviete.
Oživením kníh prepájame ľudí, príbehy, miesta, životy.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
26 000,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €