Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2023

Krátky opis
Pozývame vás spolu s OZ POTVORA a Mládežníckym parlamentom mesta Púchov na zábavné popoludnie pre rodičov s deťmi do parku! Tentoraz na prírodnú nôtu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prírodný piknik v parku

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
12.08.2023

Popis projektu
Pozývame vás spolu s OZ POTVORA a Mládežníckym parlamentom mesta Púchov na zábavné popoludnie pre rodičov s deťmi do parku! Tentoraz na prírodnú nôtu.
Program:
14:00 - 17:00 tvorivé "prírodné" dielne pre deti a rodičov
16:30 bábkové divadlo pre deti "KOMPOST STORY " (nevaDivadlo)
https://www.nevadivadlo.sk/kompoststory?fbclid=IwAR23tJJRmPwD57CXyGAfa2LeVfiV3Buc7BQYCyGPHCRKow3Ju7kXtcJ9dsM" rel="nofollow noreferrer" role="link" tabindex="0" target="_blank" style="color: var(--blue-link); cursor: pointer; outline: none; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; list-style: none; margin: 0px; text-align: inherit; padding: 0px; -webkit-tap-highlight-color: transparent; touch-action: manipulation; display: inline; font-family: inherit;">https://www.nevadivadlo.sk/kompoststory?fbclid=IwAR23tJJRmPwD57CXyGAfa2LeVfiV3Buc7BQYCyGPHCRKow3Ju7kXtcJ9dsM" posedenie pri živej hudbe:
Marek Raček - pesničkár a básnik
https://www.nevadivadlo.sk/kompoststory?fbclid=IwAR23tJJRmPwD57CXyGAfa2LeVfiV3Buc7BQYCyGPHCRKow3Ju7kXtcJ9dsM" rel="nofollow noreferrer" role="link" tabindex="0" target="_blank" style="color: var(--blue-link); cursor: pointer; outline: none; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; list-style: none; margin: 0px; text-align: inherit; padding: 0px; -webkit-tap-highlight-color: transparent; touch-action: manipulation; display: inline; font-family: inherit;">https://www.nevadivadlo.sk/kompoststory?fbclid=IwAR23tJJRmPwD57CXyGAfa2LeVfiV3Buc7BQYCyGPHCRKow3Ju7kXtcJ9dsM" Flush Hips - nový hudobný projekt hudobníkov z Považskej Bystrice a okolia
Vstupné: 3€ dieťa do 15 rokov
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Mesto Púchov.
Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
26 000,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €