Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

V knižnici sa nenudíme

Krátky opis
Beseda a tvorivý workshop so sestrami Jančovými
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda so sestrami Jančovými

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
07.12.2023

Popis projektu

Vihorlatská knižnica v Humennom pozýva na besedu a tvorivý workshop so sestrami Jančovými.

Ivana a Zuzana Jančové sú kreatívne duše, ktoré spoločne vyvárajú komiksy, čím obohacujú slovenský literárny trh. Ivana je autorkou textov, Zuzana autorkou ilustrácií. Navzájom sa pri tvorbe dopĺňajú a to, ako komiksy vznikajú, učia na tvorivých workshopoch v základných školách po celom Slovensku.

Vo štvrtok 7.12.2023 budú do komiksových tajov zaúčať žiakov druhého stupňa ZŠ Kudlovská v Humennom.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
2 900,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €