Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

V knižnici sa nenudíme

Krátky opis
Tvorivá dielňa so Silviou Varčovou - šitá vianočná pohľadnica
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivá dielňa - šitá vianočná pohľadnica

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
08.12.2023

Popis projektu

Vihorlatská knižnica v Humennom vás pozýva na poslednú tohtoročnú tvorivú dielňu, ktorá je určená deťom. 
Vianoce sa blížia a hoci si dnes už pohľadnice posiela málokto, my sa naučíme vytvoriť si špeciálne originálne pohľadnice. Nebudeme ich maľovať, budeme ich vyšívať, a to pod vedením lektorky, Silvie Varčovej.
Kvôli pripravenej technike je podujatie určené deťom od 6 rokov, v prípade mladších účastníkov dielne je potrebné, aby s nimi ostal spolupracujúci dospelý.
Tvorivá dielňa sa uskutoční v CVČ Dúha na druhom poschodí.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
2 900,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €