Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reštaurovanie drevených skulptúr a reliéfu (sakrálne umenie) zo zbierkového fondu Podtatranského múzea v Poprade

Krátky opis
Výstupom projektu je kompletne zreštaurované sochárske dielo - socha sv. Jána Nepomuckého. Ďalším výstupom projektu je odborne ošetrená drevená skulptúra „anjela“ z 18. storočia. Diela sú súčasťou stálej expozície Podtatranského múzea v Poprade, pobočka Spišská Sobota. Zreštaurovaný reliéf Kladenie do hrobu je umiestnený v nových expozičných priestoroch Podtatranského múzea v Poprade ako súčasť expozície Poprad a okolie v zrkadle vekov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tlačová správa

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
01.07.2017 - 30.06.2018

Popis projektu

Tlačová správa Podtatranského múzea v Poprade k projektom, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Podtatranské múzeum v Poprade

Celkový rozpočet:
5 264,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €