Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra človeka, kultúra spoločnosti

Krátky opis
Krok za krokom k inscenácii - divadelná dielňa
Fotogaléria
Názov podujatia
Krok za krokom k inscenácii

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
09.12.2023

Popis projektu

Tvorivá divadelná dielňa zameraná na výber vhodnej hry alebo témy pre divadelný kolektív (zdrojový materiál a jeho úprava), tvorba dramaturgicko-režijnej koncepcie a implementácie technickej, hudobnej, scénografickej a kostýmovej zložky. Lektorkou divadelnej dielne bude Mgr. art. Zuzana Galková, ArtD. - dramaturgička a režisérka.

Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
7 600,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €