Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

LiteraTÚRA

Krátky opis
Už 4.12.2024 sa stretneme s ďalším spisovateľom v rámci cyklu LiteraTÚRA. Tentokrát to bude Marek Zákopčan. Debutoval zbierkami kriminálnych príbehov Mesto tieňov 1 a 2, založených na televíznom seráli Mesto tieňov a románom Zradná vášeň. V dobe svojho debutu v roku 2008 patril k najmladším autorom vydavateľstva Ikar. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
LiteraTÚRA: Beseda s Marekom Zákopčanom

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
04.12.2023

Popis projektu
Už 4.12.2023 sa stretneme s ďalším spisovateľom v rámci cyklu LiteraTÚRA. Tentokrát to bude Marek Zákopčan.
Debutoval zbierkami kriminálnych príbehov Mesto tieňov 1 a 2, založených na televíznom seráli Mesto tieňov a románom Zradná vášeň. V dobe svojho debutu v roku 2008 patril k najmladším autorom vydavateľstva Ikar.
Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
Podtatranská knižnica v Poprade

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €