Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorba hudobných diel

Krátky opis
Premiéra skladby NA TENKOM ĽADE pre akordeón a klavír
Fotogaléria
Názov podujatia
Hudba u Fullu

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
07.12.2023

Popis projektu

Vo štvrtok 7.12.2023 sa v rámci cyklu komorných koncertov zameraných na súčasnú klasickú hudbu HUDBA U FULLU uskutoční premiéra skladby s názvom NA TENKOM ĽADE. Dielo uvedie duo Ana Vyparinová Krsmanović, akordeón a Zuzana Zamborská, klavír.

Dielo zaznie tiež 8.12.2023 v Koncertnej sále konzervatória Žilina a 18.12.2023 v Pálffyho paláci v Bratislave.

Skladba NA TENKOM ĽADE sa dotýka problematiky ochrany životného prostredia a ochrany biodiverzity, obzvlášť globálneho oteplovania.

Názov prímateľa
Peter Machajdík

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
4 368,00 €