Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Keď sa začítame 5

Krátky opis
Beseda so sinologičkou a spisovateľkou, Dominikou Sakmárovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Dominikou Sakmárovou

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
01.12.2023

Popis projektu

Vihorlatská knižnica v Humennom pozýva na besedu so spisovateľkou a sinologičkou, Dominikou Sakmárovou.

Dominika Sakmárová vyštudovala sinológiu na Karlovej univerzite v Prahe. Je východniarka, ale štúdium a život ju zaviali na ešte východnejší východ – do Číny a Kórey.  Svoje skúsenosti, zážitky a každodenné príhody pretavila do čitateľsky príťažlivých zbierok poviedok: „Mačací kožuch a ťava pri Čínskom múre“ a „Kórejské halušky“.

Stretnite sa s autorkou, vypočujte si nejaký príbeh, spýtajte sa, čo vás zaujíma.

Kvôli rekonštrukcii knižnice sa beseda uskutoční v Kníhkupectve Na korze.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
2 470,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €