Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Lebo na nich záleží... II.

Krátky opis
Náučné stretnutie s veterinárnou lekárkou
Fotogaléria
Názov podujatia
Rozprávajme o zvieratkách - Kedy vyhľadať veterinárnu pomoc?

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
29.11.2023

Popis projektu


STREDA 29.11.2023 16:00
oddelenie pre deti a mládež


Náučné stretnutie pre deti aj pre dospelých. S veterinárnou lekárkou Petrou Fabovou z ružomberskej kliniky PetsVET sa budeme rozprávať o zdraví a chorobách našich domácich miláčikov. Vysvetlí nám, kedy a ako vieme zvieratám pomôcť sami a kedy je potrebné vyhľadať veterinárnu pomoc.


Kapacita podujatia je obmedzená, preto na prihlásenie použite formulár na konci oznamu.


Tešíme sa na stretnutie!


Podujatie realizujeme v rámci projektu Lebo na nich záleží II... z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia. Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle, FB stránke a neperiodických materiáloch, prípadne ďalších médiách. Účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením. Vaše údaje o rezervácii budú po realizácii podujatia vymazané, v zmysle pravidiel o spracúvaní osobných údajov  podľa nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 a zákona č. 18/2018 Z.z. 

Názov prímateľa
Mestská knižnica Ružomberok

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €