Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reštaurovanie portrétov rodiny Cziserovcov, majiteľov popradskej papierne, zo zbierok Podtatranského múzea v Poprade

Krátky opis
Výstupmi projektu sú 4 zreštaurované portréty, ktoré sú umiestnené v novej stálej expozícií Podtatranského múzea v Poprade s názvom Poprad a okolie v zrkadle vekov. Ide o maľby olejom na plátne - portrét Samuela Czisera st. (1733-1798), Samuela Czisera ml. (1762-1821), portrét Evy Reginy Cziserovej – Reissovej (okolo 1800), druhej manželky Samuela Czisera st., portrét Anny Márie Cziserovej (okolo 1800), dcéry Samuela Czisera staršieho.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tlačová správa

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
01.07.2017 - 30.06.2018

Popis projektu

Tlačová správa Podtatranského múzea v Poprade k projektom, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Podtatranské múzeum v Poprade

Celkový rozpočet:
15 790,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €