Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Keď kniha ožije

Krátky opis
literárno-hudobné komunitné podujatie
Fotogaléria
Názov podujatia
Poklady Banskej Štiavnice

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
30.11.2023

Popis projektu

Stretnutie s obľúbeným a uznávaným autorom fantasy žánru , Banskoštiavničanom Jurajom Červenákom pri odkrývaní pokladov mesta Banská Štiavnica nielen prostredníctvom Legiend zlatého mesta, ale i mladých talentov miestnej ZUŠ, ktorá si prešla v r.2023 náročným obdobím po ničivom požiari v marci tohto roku.

Názov prímateľa
Mesto Banská Štiavnica

Celkový rozpočet:
2 560,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €