Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorská kniha “Hlas vecí” (pracovný názov)

Krátky opis
Projekt, ktorého výstupom bude autorská kniha, prepája fotografie a rozprávanie o regióne Gemer cez osobnú perspektívu ľudí, ktorí v ňom žijú.
Fotogaléria
Názov podujatia
Blízke veci Gemera / predstavenie projektu

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
22.11.2023

Popis projektu

V stredu 22.11. o 18:00 predstavíme v kníhkupectve Artforum v Bratislave knižný projekt Kataríny Poliačikovej „Blízke veci Gemera“, ktorý realizuje v spolupráci s kolektívom Čierne diery. Je o osobných predmetoch, v ktorých sa prelína príbeh človeka s príbehom regiónu. Katarína Poliačiková sa už viac než rok vracia na Gemer, stretáva sa s miestnymi ľuďmi a rozpráva sa s nimi o predmetoch s bohatou históriou.

Projekt „Blízke veci Gemera“ podporil z verejných zdrojov formou štipendia Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Katarína Poliačiková

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
6 798,00 €