Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii V.

Krátky opis
remeselná tvorivá dielňa pre mládež a dospelých na tému DREVOREZBA. Miesto konania: KOS v Nitre Lektor: Dušan Budinský
Fotogaléria
Názov podujatia
KÚZLO ZAŠLÝCH ČIAS - Drevorezba

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
09.12.2023

Popis projektu

Srdečne vás pozývame na celodennú remeselnú tvorivú dielňu na ktorej sa budeme venovať drevorezbe. Pod dohľadom odborného lektora budete mať možnosť preniknúť do tajov tohto najvýstavnejšieho remesla na Slovensku.

Bližšie podrobnosti o možnosti prihlásenia nájdete: https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-remesla/737-kuzlo-zaslych-cias-drevorezba/2023-12-09-09-00

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
25 490,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €