Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Malá princezná

Krátky opis
Predstavenie Malá princezná uvedie občianske združenie KBT pre druhý stupeň základných škôl v priestoroch Miestnej knižnice Petržalka, pobočka Prokofievova 5. Súčasťou podujatia bude aj beseda s autorom knihy Jánom Uličianskym a vydavateľkou Magdalénou Fazekašovou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Malá princezná / inscenácia / beseda

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
13.11.2023

Popis projektu

Inscenácia Malá princezná je alúziou na známy príbeh Malého princa. Duša predčasne narodeného dievčatka putuje po bytoch v paneláku a hľadá svoju mamu. Stretáva susedy, ktoré sú karikatúry rôznych negatívnych vlastností. Nakoniec nájde svoju postieľku s nebesami. Inscenácia ponúka priestor nad uvažovaním, čo je v živote dôležité, aké povahy vo svete stretávame, ako vieme reagovať správne. Po predstavení bude nasledovať beseda s autorom a vydavateľkou. Diváci tak môžu klásť otázky a diskutovať o nastolených témach. 

Názov prímateľa
KBT

Celkový rozpočet:
10 527,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €