Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica pre všetkých 3

Krátky opis
Etikoterapeutické pohľady - O DAROCH, o dávaní aj prijímaní
Fotogaléria
Názov podujatia
Etikoterapeutické pohľady

Miesto konania / kraj
Liptovský Hrádok / Liptovský Mikuláš

Termín konania
07.12.2023

Popis projektu

O DAROCH, o dávaní aj prijímaní, o očakávaniach aj vianočných darčekoch budeme rozprávať na ďalšom stretnutí ETIKOTERAPEUTICKÝCH POHĽADOCH v príjemnom prostredí. A nielen rozprávať... stíšenie s pohľadom do vlastného vnútra bude intímnou odpoveďou - ako to mám práve ja? Je dar čistou RAdosťou, úprimnými poďakovaním, kupovaním pozornosti, snahou, aby nás milovali, či záplatou na pocity viny?

Názov prímateľa
Mesto Liptovský Hrádok

Celkový rozpočet:
2 240,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €