Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vranovské knihodni 2023

Krátky opis
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj Vás pozývajú na stretnutie s regionálnym autorom Ježkom Jenčom 21. novembra 2023 o 10. 00 h
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretutie s regionálnym autorom Jožkom Jenčom

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
21.11.2023

Popis projektu

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj Vás pozývajú na stretnutie s regionálnym autorom Ježkom Jenčom.

Pre Kladzianske ľudovo umelecké divadlo je charakteristické, že každodennú realitu zobrazuje láskavo a s humorom. Najznámejšie zemplínske ochotnícke divadlo však nezabúda ani na kritický tón a hoci sa zdá, že repertoár pôsobí príliš teritoriálne, tvorcovia sa vyjadrujú aj k vážnym celospoločenským témam. S regionálnym autorom, režisérom, dramatikom a vedúcim súboru Jozefom Jenčom budeme diskutovať 21. novembra 2023 o 10. 00 h

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
2 780,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €